Які рідкі шпалери краще?

No comments yet

Рідкі шпалери, варіанти яких дозволяють кардинально перетворити інтер’єр будь-якого приміщення, останнім часом набувають все більшої популярності.

На сьогоднішній день існує 3 основних види даних шпалер, що відрізняються присутніми в їх складі компонентами і відповідно ціновим діапазоном:

1. Шпалери на основі шовкового волокна. Відмінними рисами даного різновиду є чудова якість і гарна зносостійкість. Також до переваг можна віднести чудову стійкість до дії ультрафіолетових променів.
2. Шпалери з целюлози. Незважаючи на свою довговічність такі шпалери досить швидко втрачають насиченість кольору внаслідок чого їх вартість істотно нижче вище згаданого виду.
3. Комбінований варіант. Поєднання шовкових і целюлозних покриттів для стін. Подібний компроміс, хоч і краще целюлозних шпалер, однак ідеальним не є.

Головні компоненти рідких шпалер
В якості базових інгредієнтів застосовуються матеріали, які просочуються особливим клейкою речовиною. На відміну від традиційних шпалер, подібна обробна суміш в сухому стані має вигляд сипучих фракцій, упакованих в ємність різного об’єму. Виробники якісного декоративного покриття використовують в складі шовк, бавовна або льон, а для виразності естетичного ефекту, в якості додаткового інгредієнта додається перламутр і шерсть.

Виробництво рідких шпалер – це високотехнологічний процес, за допомогою якого вдалося створити декоративне оздоблення, що володіє рядом переваг:
1. Усунення дефектів стін.
2. Швидке висихання.
3. Наявність екологічно чистих компонентів дозволяє використовувати рідкі шпалери в дитячій кімнаті, не побоюючись за здоров’я дитини.
4. Прекрасна еластичність і зносостійкість.
5. Добре пропускає повітря.
6. Чудова стійкість до високих температур, що мінімізує шанс загоряння.

Рідкі шпалери для стін, фото можливих дизайнерських рішень можна подивитися на нашому сайті, дають можливість при мінімальних фінансових витратах додати інтер’єру своєї квартири вишуканий і розкішний дизайн. Фіксація декоративного матеріалу до стіни (попередньо очищеної від пилу) виконується за допомогою шпателя або з використанням спеціального пістолета – хопера. На особливу увагу заслуговує клей для рідких шпалер. Найбільш оптимальним варіантом є – КМЦ

Рідкі шпалери в коридорі, фото яких є на нашому сайті, в вітальні або в спальні не тільки створять особливу атмосферу затишку і комфорту, але і підкреслять витончений смак господаря.
Рідкі шпалери, варіанти яких дозволяють підібрати будь-яке рішення для інтер’єру виходячи з індивідуальних переваг споживача, це вибір професіоналів.

Переглянути види  можна в розділі шпалери за видами: рідкі шпалери.

Стаття корисна! Поділись із друзями)


Leave a Reply