Як правильно вибрати клей до шпалер.

No comments yet

Купити клей для шпалер.

Обов’язково, звернутайте увагу на клей який Ви купуєте, адже для кожного виду шпалер підходить свій тип.
Ріноманітний вибір виробників та фасовок часто можуть збити з пантелику, проте після прочитання статті це буде не так і складно.

Якщо Ви на даний час ще в  процесі вибору – то рекомендуємо ознайомитись із статтею: “Види шпалер та їх безпечність.”  В подальшому буде легше зорієнтуватись по необхідному виду клею.

В першу чергу, все залежить від основи шпалер які обрані. Якщо мова іде про вінілові – то вони бувають декількох видів: вінілові  на паперовій основі та флізеліновій основі, а далі поділ по тяжкості шпалер. Тобто існують іще і підрозділи видів вінілових шпалер – це тиснений ( пресований ) або легкий вініл.

Звідси, для шпалер вінілових на паперовій основі підходить клей для шпалер на паперовій основі (з ріновидом по тяжкості вініла) або для шпалер на флізеліновій основі (з ріновидом по тяжкості вініла).

Головне обирати клей під основу шпалер

На будь-яких видах оздоблення завжди при продажі міститься етикетка де можна отримати необхідну інформацію про поклейку. Ознайомтесь та розпитайте продавця якщо самостійно складно розібратись. Це дуже важливо адже тут буде залежати і спосіб роботи із шпалерами, куди наносити клей та чи варто чекати, чи одразу можна приступати до розміщення шпалер на стіни. Особливо мова іде про німецькі шпалери, де кожен має власні характеристики,а особливості дизайну шпалер потребують особливої уважності.

Купити клей для шпалер в інтернет-магазині легко – адже там існує одразу пропозиція по комплектації необхідних товарів для роботи, зокрема і відповідний клей для шпалер згіно їх виду.
Таким чином Ви точно будете впевненні в правильності вибору без особливих напружень.

Клей для склотканинних шпалер.

Це особливий клей який необхідно обов’язково використовувати при поклейці склотканевих шпалер (більш детально про них почитати : “Що таке склотканинні шпалери?”), від цього буде залежати чи буде полотно триматись на стіні. Поділ тут по розхідності упаковки 25 м.кв, 50 м.кв, 100 м.кв. Є в продажу і готовий рідкий клей для шпалер склотканевих, з ним легше працювати від взбитий, пропорційно розведений, що із сухим клеєм без спеціальних методів складно зробити.

Клей для пробкових та бамбукових шпалер

Для даного виду шпалер необхідно використовувати спеціальний клей. Ні явякому разі не різновиди клею на водяній основі – це може призвезти або до повного не тримання на стінах або при висиханні шпалери почнуть відвалюватись. Для таких шпалер в інтернет-магазині ми пропонуємо назвичайно міцний клей Multifix. Це якісний міцний клей з Португалії та Польші, клей славиться своєю особливою міцністю та швидкою адгезією до практично будь-якої поверхні. Проте краще наймати майстра який вміє працювати із пробковими шпалерами та бамбуковими, щоб гарно і міцно закріпити всі закінчення та кути шпалер.

Клей для паперових шпалер.

Для цього виду особливих вимог немає, головне щоб клей був для паперових шпалер або легких вінілових. Фасування найпоширеніше в упаковці 300-500грам., все залежить від виробника.

Клей для рідких шпалер

Єдиноий вид шпалер, що представленний для того, щоб купити в інтернет-магазині, вони не потребують домішування, адже всі містять в собі вже спеціально заготовлений клей в суміші із волокнами рідких шпалер.

Отже, розібратись не складно головне пам’ятати : основа , вид і важкість з якої складаються шпалери. Рекомендуємо, завжди перед покупкою проконсультуватись із менеджерами магазину vse-bud.com. Вони 100% знають який клей обрати для Ваших шпалер, щоб вони довго радували Вас.

Адже VSE-BUD.com – це гарантований спосіб отримати бажатне!


Leave a Reply