Як купити бамбукові шпалери.

No comments yet

   Варіантів оздоблення приміщення існує величезна кількість від поклейки шпалер, фарбування, декорування, нанесення різноманітних штукатурок і так далі. Проте коли мова заходить про екологічність, практичність варіанту – то досить часто розглядаються – бамбукові шпалери.

Що це і які види?

  Бамбукові шпалери – це матеріал рулонний із поклеєних на марлеву основу рейок із стовбура бамбука. Існують види і на папірусній основі, проте вони рідко потрапляють на ринок – це варіанти більш дорожчі. Відрізняються в основному своєю висотою, шириною та кольором планки. Існують іваріанти більш декоровані наприклад черепаха – це декоративне обпалення, що утворює унікальний візерунок, трафаретне оздоблення, та і класичні варіанти темного, світлого або змішаного типу, так звані варінти “зебри” – тут зміни від кольору до розміру планки.

Зелена черепаха

Темна черепаха

Світла черепаха

Черепаха з вставкою

Бамбук із малюнком

Стандарт темні

Стандарт світлі

Бамбук зебра

Де краще використовувати бамбукові шпалери.

Якщо Ви зацікавились бамбуковим полотном – це означає, що головний акцент Ви ставите до стійкоті шпалер, до їх екологічності і не виключено за їх красу.

В основному використовують в приміщеннях з особливими вимогами до витривалості, оскільки бамбукові шпалери – це міцний матеріал, який необхідно “постаратись” щоб його пошкодити, але в руках юних художників із фломастером цей матеріал,як і всі інші… Так само бамбукові шпалери в коридорі використовують завдяки цим властивостям, невитираються при ударах не здираються і незминаються. А от в спальні, кабінеті та в кухні, їх використання не лише прктичне а й декоративне, оскільки правильно обдуманому оздобленню можна довершити дизайн унікальним рішенням поклейки бамбукових шпалер: вертикально,горизонтально.

Найчастіше поклейка відбувається на балконі бамбукові шпалери – морозостійкі, витривалі, легко в поклейці та гарно в оздоблені і знову таки в стійкості до пошкоджень. В наступній статті ми обов’язково більш детально опишемо дизайн і головні властивості поклейки, тож щоб не пропустити рекомендуємо підписатись на наші оновлення і знижки на бамбукові шпалери.

Ціна і види рулонів.

Основним критерієм вартості даного виду становить їх висота планки та колекція: черепахові, зебра, з принтом та найбільш нижчим по ціні являються стандартні варіанти світлі, темні. Продаж здійснюється метрами погонними, тобто Ви обираєте необхідну висоту планки бамбукових шпалер, наш інтернет-магазин VSE-BUD.com пропонує наступні розміри: 0,9м., 1,0м., 1,5м., 2,0м., 2,5м. Наступний крок: множите на необхідну довжину стіни. Напрклад: необхідно поклеїти бамбукові шпалери на стіну довжиною 2,20м., а обрана висота планки 1,5 – то розрахунок наступною формулою, 2,20*1,5=3,30 метра квадратного.

Для полегшення купівлі шпалер в нас

вказана ціна не за метр квадратний, а за метр погонний

– тобто Ви заміряєте свою довжину і просто у вкладці обрати варіант берете визначену висоту, зазначається цілим значенням, а коментарі Ви можете зазначити необхідну к-сть сантиметрів, ми продаємо  від рулона до 10см. Тобто Ви можете придбати: 8,8м.,4,6м. і так далі. Нерозпакований, цільний рулон складається з 10м.п. або 15м.п.(м.п. – це скорочення метр погонний).

Отже, залишається лише визначитись з основними які підходять саме для Вас. Для ознайомлення з асортиментом перейдіть в розділ ШПАЛЕРИ > бамбукові.


Leave a Reply