Все про паперові шпалери

No comments yet

На сьогоднішній день вітчизняний ринок представлений величезним асортиментом сучасних товарів, що використовуються для декорування стін. Незважаючи на те що, основний акцент ставиться на виробництві вінілових, флізелінових, текстильних і рідких шпалер, паперовий аналог все ще не втратив своєї актуальності. Використання передових технологій дозволило добитися поліпшення як естетичних, так і експлуатаційних показників паперових шпалер.

Популярність подібного декоративного матеріалу обумовлена ​​цілим рядом переваг паперових полотен:
1. Екологічність.
2. Демократичний діапазон цін.
3. Не містить шкідливих речовин і алергенів.
4. Величезна різноманітність колірних рішень, текстури, рельєфу і орнаментів.
5. Простота в догляді.
6. Легкість монтажу.

Паперові шпалери Erismann каталог FunPark

Паперові шпалери в інтер’єрі, фото можливих дизайнерських рішень представлені на нашому сайті, умовно поділяють на 7 типів з властивими їм достоїнствами і недоліками:
1. Симплекс шпалери. Простий варіант, класичного одношарового полотна з паперу. До недоліків можна віднести слабкі експлуатаційні характеристики (чутливі до вологи і впливу сонячних променів). Позитивними моментами є низька вартість і висока екологічність.

2. Дуплекс шпалери. Вдосконалений варіант, що складається з декількох з’єднаних полотен. Шпалери паперові, смужка яких складається з декількох шарів, мають гарну міцність і стійкість до атмосферних, а також механічних впливів, за рахунок наявності спеціального покриття. Добре приховують невеликі вади стін.

Крім вищевказаних варіантів,  фотокаталог яких на нашому сайті в розділі паперові шпалери. Ви можете переглянути подібні з тисненням паперові шпалери в стилі прованс та  полотнами з розкішним рельєфом що прикрасять будь-який інтер’єр і додадуть приміщенню вишуканість і оригінальність. Доброю стійкістю до механічних впливів і відмінною переносимістю контакту з вологою можуть похвалитися вспіненні шпалери. Завдяки розкішній фактурі вони ефективно маскують будь-які нерівності поверхні. Сині паперові шпалери, точково оброблені акриловими полімерами, закріпленими в умовах з високою температурою, ідеально підійдуть для спальні.

Шпалери для кухні паперові не варто розглядати в якості ефективного рішення. Однак якщо використовувати такий варіант, то переваги варто віддати шпалерам, що складається з декількох шарів і мають спеціальне покриття.

Повідом друзів – поділись корисною інформацією!


Leave a Reply