Види рідких шпалер, дизайн та догляд за ними.

No comments yet

Переваги рідких шпалер.

При виборі ми в першу чергу знайомимось із насиченими різноманіттям вінілових шпалер часто забуваючи про інші види. Рідкі шпалери не новинка на ринку і давно в багатьох завоювали повагу і увагу. Для одних -це “каша” на стіні, для інших чистота і тепло стіни. Все залежить від того як Ви вперше познайомились із цим видом шпалер. Адже їх тепло і відчуття ніжності на зразках більшості завойовує сердця. Хто полюбляє чисту однопастельну стіну – то купити рідкі шпалери ідеально.

Важливі переваги рідких шпалер є відсутність потреби в рівних ідеально шпакльованних стінах та у відсутністі швів після нанесення на стіну, шпалери без підбору які можна нанести в найсклдніші частини без особливої мороки.
Для продажу фасуються в упаковки по одному кілограму – розхід яких від 3 м.кв. до 5 м.кв. Це в основному залежить від складу матеріалу.

Нині рідкі шпалери мають великий вибір відтінків кольорів, а із декоративними домішками утворюють різні унікальні структури поверхонь. За бажанням можна сворити свій колір, дизайн домішуючи окремо придбану фібру чи блиск. Не багато шпалер можуть так задовільнити вимоги дизайну.

А з чого складаються рідкі шпалери – це суміш волокон із бавовни, шовку, кольорової мікрофібри, з домішками блиску чи без нього, та з іншими видами текстильних волокон.

Як рідкі шпалери тримаються на стіні? – Дуже просто в складі із основою там міститься клей що тримає рідкі шпалери на стіні. А наносити їх одне веселе задоволення – оскільки цю роботу можна довірити і дитині яка з радістю допоможе. Що може бути простішим чим прото розмазувати декоративну суміш по стіні. А щоб переконатись у написаному Ви можете переглянути наш майстер-клас по нанесенню рідких шпалер. Гарантуємо швидке навчання після перегляду відео про рідкі шпалери.

Ознайомившись із складом та процесом роботи  – розберемось в чому унікальність рідких шпалер в дизайні? Оформлення багатьох приміщень як зал, коридор, спальня та дитяча потребує певних комбінацій а з ними можна придумати різноманітні варіанти.

Особливо беручи до уваги трафаретні техніки, де може розгулятись фантазія дизайнера. Щоб  розписати візерунками дитячу кімнату часто використовюють рідкі шпалери, тому що вони екологічні, безпечні для малюків і завжди тепла стіна, бо текстиль утворює шар декоративної штукатурки що і забеспечує утеплення стіни шпалерами.

Та головне – якщо щось пішло не так Ви можете виправити все і після повного висихання стіни, а як це зробити розглянемо в:

Догляд за рідкими шпалерами

Як витерти фломастер чи ручку із розписаної стіни? А як витерти фарбу із стіни?

Як часто батьки задаються цими питанням. А з рідкими шпалерами в догляді все дуже просто – зволожуєте забруднену поверхню , зачекайте коли розмокне і знімайте забруднення волокна за допомогою пінцета чи інших зручних для вас інструментів. Якщо поверхня більш маштабніша – то варто знімати всю поверхню і наносити нові рідкі шпалери. Після ремонту якщо залишилась волога суміш – висушіть її – вона може стати в пригоді в таких випадках забруднення.

Рідкі шпалери в спальню, зал, дитячу.

Так, саме такі приміщення ідеально доповнять рідкі шпалери. Якщо це зал чи гостинна доречними будуть шовкові шпалери, вони вишукані і багато виглядають на стіні , легкість та шовковистість стіни багатьох вразить. Для спальні більш підходящим варіантом стануть рідкі шпалери із бавовною та домішками, так як і для дитячої де можливо скомбінувати кольори та нанести великий дитячий малюнок з поєднанням різних кольорів. Та найголовніше безпечність ремонту  для здоровя малюків, адже нинішня екологія бажає кращого – от хоч вдома можна створити свій оазис природності матеріалів.

Варіанти шпалер для коридору.

Найцікавішим варіантом будуть рідкі шпалери колекції Кактус , що складається із целюльозних волокон з домішками пробкової крихти. Практичність в тому що вони легко відновлюють форму після зволоження, важко на темніших кольорах рідких шпалер помітити забруднення.  А взагалом в кожен вид підбирається по смаку майбутнього власника.

Що потрібно для роботи із рідкими шпалерами?

Мінімальна кількість інструментів : тертка для нанесення і ємність для розмішування, замочування. Хоча їх часто перемішують в ванній – це забеспечує хороше розмішування структури, тут головне не перестаратись , бо кожен вид відповідну має техніку роботи що описана в інструкції відповідній упаковці. Рекомендуємо перед нанесенням використовувати кварцевий грунт для зменшення розхідності рідких шпалер, грунт дійсно суттево може розхід рідких шпалер.

 

Виснок один якщо бажаєте зберегти і час і своє здоров’я – обирайте в розділі шпалери рідкі.


Leave a Reply