Що таке склотканинні шпалери ?

No comments yet

Сьогоднішній ринок шпалер нас зустрічає різноманіттям видів шпалер і обрати досить складно.

В основному всі розпочинають вибір із кольорової гамми, проте сьогодні ми відкриємо для Вас таємницю як поєднати в шпалерах сучасний дизайн, практичність, довговічність та екологічність . Мова піде про склотканинні шпалери. Назва цього виду трошки лякає, але дізнавшись про склад шпалер та процес виробництва – переконаєтесь в їх вигідності.

Склотканинні шпалери

– це декоративне покриття для стін, що по фактурі подібне до тканини із скловолокна, початковим матеріалом є спеціальне скло в основі якого є кварцевий пісок, сода, вапняк і доломіт. З нього виплавляється м’ягкі тонкі волокна, формуються нитки, а згодом тчуться шпалери.

Ви маєте вдома малечу і переживаєте наскільки довготривалим буде ремонт? Повірте – ці шпалери створенні як для великих так і для малих бешкетників, а чому?

6ft_ntzwjmq
f1dvezyidde
qmzfzjmknee
nvzmkt2vgmk

Крім найбільш важливого критерію – це

безпечні для нашого здоров’я

склотканинні шпалери ще й:

 • Стійкі до механічних покоджень

  максимум що Ви можете зробити це пошкодити фарбу на поверхні, проте її з легкістю можна відновити зафарбувавши пошкоджену частину.

 • Вогнестійкі

  витарячі поверхні.

 • Не вбарають аромати

  від приговування на кухні

 • Витримують дезінфекцію

  ,рекомендовано використовувати в приміщеннях з великою прохідністю та навантаженнями

 • Період використання 30 років

  перефарбовувати можна до 15 разів, а для захисту можна їх полакувати або воскувати для довготривалого використання.

 • Армуючі властивості

  склотканинних шпалер – найчастіше використовують в новобудовах, оскільки осідання будинку часто призводить до тріщин, а склотканинні шпалери витримують до 20кг на 5 см полоси (демонстрація міцності натягування кожен в свою сторону)

В користі і практичності ми переконались, а чи важко їх клеїти? Перегляньте відео, і вже кожен самостійно вирішить чи потрібний йому майстер із поклейки. Звичайно,  професіонал завжди забезпечить для Вас безтрботливий ремонт та задоволення кінцевим результатом.

 

Декоративне оздоблення – та багато іншого в майстер -класі від WELLTON : Склотканинні шпалери  –  як виготовляються і з чого складаються  ? Підготовка стіни. Як правильно клеїти шпалери?

Ви переконались в користі склотканинних шпалер ? Щоб придбати склотканеві шпалери розділ : склотканинні шпалери 


Leave a Reply

Що таке склотканинні шпалери ?

No comments yet

Сегодняшний рынок обоев нас встречает многообразием видов обоев и выбрать достаточно сложно.

В основном все начинают выбор из цветовой гаммы, однако сегодня мы откроем для Вас тайну как совместить в обоях современный дизайн, практичность, долговечность и экологичность. Речь пойдет о стеклотканевые обои. Название этого вида немного пугает, но узнав о составе обоев и процесс производства – убедитесь в их выгодности.

Стеклотканевые обои

– это декоративное покрытие для стен, по фактуре вроде ткани из стекловолокна, исходным материалом является специальное стекло в основе которого кварцевый песок, сода, известняк и доломит. Из него выплавляется Мягкие тонкие волокна, формируются нити, а затем ткутся обои. Ви маєте вдома малечу і переживаєте наскільки довготривалим буде ремонт? Повірте – ці шпалери створенні як для великих так і для малих бешкетників, а чому?

6ft_ntzwjmq
f1dvezyidde
qmzfzjmknee
nvzmkt2vgmk

Кроме наиболее важного критерия – это

безопасны для нашего здоровья

стеклотканевые обои еще и:

 • Устойчивы к механическим повреждениям

  максимум что Вы можете сделать это повредить краску на поверхности, однако ее с легкостью можно восстановить закрасив поврежденную часть.

 • Огнестойкие

  выдерживают поклейку на горячие поверхности.

 • Не вбарають ароматы

  от приготовления на кухне

 • Выдерживают дезинфекцию

  рекомендуется использовать в помещениях с большой проходимостью и нагрузками

 • Период использования 30 лет

  перекрашивать можно до 15 раз, а для защиты их можно покрыть лаком или воскуваты для длительного использования.

 • Армирующие свойства

  стеклотканевых обоев – чаще всего используют в новостройках, поскольку осадки дома часто приводит к трещинам, а стеклотканевые обои выдерживают до 20кг на 5 см полосы.

В пользы и практичности мы убедились, а трудно их клеить? Посмотрите видео и уже каждый сам решит нужен ему мастер по поклейки. Конечно, профессионал всегда обеспечит для Вас безтрботливий ремонт и удовольствие конечным результатом.

https://www.youtube.com/watch?v=y1KErvf0ri4&list=PL1SNxG3ARvuhaUbWlbOlZlfqmEd7XG9nE&index=1

Декоративная отделка – и многое другое в мастер-классе от WELLTON: Стеклотканевые обои – как изготавливаются и из чего состоят? Подготовка стены. Как правильно клеить обои?

Вы убедились в пользе стеклотканевых обоев? А приобрести стеклотканная обои можно разделе: стеклотканевые обои


Leave a Reply