Шпалери в дитячу кімнату

No comments yet

Безпечні види шпалер в дитячу кімнату.

В очікуванні появи нової людини на світі, багато матусь і татусів задумуються про підготовку кімнати для малечі – і тут перед початком ремонту постає головне – як зробити екологічний ремонт ! Адже, здороровий розвиток малюка – це головна міссія для батьків. От ми і розглянемо в статті найкращі пропозиції поклейки екологічних, безпечних та стійких до витривалості шпалер. В основному для дитячих кімнат використовують наступні види шпалер: паперові, рідкі, склотканинні, пробкові і бамбукові при тематичному дизайні.

interior-007

З асортиментом шпалер – проблем немає в наш час, а от із їх якістю – то вже інше питання. Часто пропозиція не відповідає турботливим батькам – не всі шпалери – хоч із яскравими кольрами та малюнками, здатні задовольнити вимоги. Часто обираються вінілові шпалери – тут найрізноманітніший вибір: і котики, і зайчики, і машинки та літаки – але не забувайте головного, коли Ваше чадо підросте вони матимуть власні вподобання -і цілком можуть не співпадати із Вашими. Психологічний розвиток в багато в чому залежить від середовища в якому живе дитина, обирайте більш спокійніші та врівноваженні, пастельні кольори. Однотоні варіанти краще розбавити наклейкою чи плакатом, або візерунком, хоча стосовно останнього вони і самостійно зроблять свій унікальний дизайн, із часом.

Паперові шпалери.

Хороша заміна для вінілових шпалер в дитячу кімнату. Мають велику кількість дизайнерських малюнків, легко клеяться – але також і дуже швидко забруднюються і не практичні від механічних пошкоджень. Проте асортимент дитячих малюнків, які з легкість піднімають настрій і одразу викликають бажання придбати. Зокрема колекція Erismann FanParck – це один із прикладів шпалер для дитячої кімнати, пастельність кольорів, барвистість комбінацій можуть підійти в кімнату як для хлопчика так і для дівчинки,а є поєднання і для двох. Даний вид більш витривалий до забруднень, існує можливість волого-легкого протирання, що дуже необхідно в таких приміщеннях.

Funpark-Erismann-6
Гортензія-210

Рідкі шпалери в дитячу кімнату

Вони багаті на кольорову гамму, екологічні, витривалі та найкраща властивість рідких шпалер – це їх легкий демонтаж при забрудненні та відновлення з допомогою розтирання або нанесення нових на забруднену частину. Для більш оригінального дизайну дитячої кімнати використовують поєднання декількох видів, щоб зробити акцент на всю або частину стіни з можливістю  доповлення різноманітними візерунками, комбінацією кольорів та іншими фантазіями. Купити рідкі шпалер Ви може обравши в розділі РІДКІ ШПАЛЕРИ. Їх дуже легко наносити на стіну – в цьому Ви можете самостійно переконатись переглянувши наш майстр-класс в статті Як наносити рідкі шпалери? Які переваги?

Склотканинні шпалери.

Цей вид шпалер придумали для майбутніх винахідників, томущо негорять , можна розмальовувати і витирати, дряпати та проводити різномінітні експеременти. Даний вид один із екологічних видів, що витримує дизенфекцію! Та все ж головна властивість не розповсюджує горіння їх практично нереально пошкодити. Склотканинні шпалери гіпоалергенні , не притягюють пил тобто антистатичні, мають армуючі властивості та ін. Єдине що під фарбування, проте в цьому випадку використання – це являється їх плюсом.

wd 730b
HANDS-OWL_wiz4

Пробкові та бамбукові шпалери в дитячій?

Із-за своєї унікальності та обмеженості в кольоровій гаммі ці шпалери часто оминають при виборі шпалер в дитячу кімнату. Проте якщо тематичний природній екзотичний варіант дизайну – то без них не обійтись. Часткові вставки декору із бамбука -забепечать міцність стіни до стерання, а от пробкові завжди віддаватимуть своє відчуття теплоти та ніжної поверхні. Продаж також здійснюється необхідними частинами для оздоблення, завжди можна замінити частину без великих затрат. Про властивості пробкових шпалер ми розглядали в попередній статті Пробкові шпалери види і розміри. В 2016 році на ринку з’явились цікаві пробкові шпалери із принтом, цікаві орнаменти, різнобарвність – відтепер пробкові шпалери не одноманітні, а цілком можуть створити конкуренцію всім іншим шпалерам із дизаайнерських колекцій.

Для кожного із батьків свої критерії вибору та один повинен бути спільним – екологічні шпалери для дитячої кімнати. Використовуйте нині вражаючий і широкий асортимент на ринку. Турбуйтесь про власне середовище – робіть його кращим, корисним для всіх. Обрати та купити шпалери можливо з допомогою нашого магазину в інтернеті або за адресою м.Рівне,вул. Млинівська 23.


Leave a Reply