Дізнайтесь секрети вибору шпалер в спальню

No comments yet

Мінімально 50% свого життя кожна людина проводить в спальні.
Дуже важливо правильно підійти до вибору шпалер, адже Ви зможете покращити своє життя завдяки вдалому вибору.
Тому що з гарним самопочуттям – можна переверyнути гори.

То як вибрати шпалери для спальні?

Переглянувши сотні тисяч фото з інтерьєром – починаєш губитись, що хочеться або навпаки, що : “От вони! Це те що потрібно! ”
І в першому і в другому випадку постає питання: “Як правильно спланувати дизайн? І де продаж таких шпалер?”

Розглянемо види шпалер які підходять для спальні.

Перший секретний напрямок правильного початку ремонту.

Екологічний напрямок вибору.
Часто вибір обмежують наші вимоги до кімнати. Якщо є алергіки в сім’ї — то вибір акцентується саме на цих різновидах. Вести здоровий спосіб життя і жити не в екологічній спальні — це як мінімум дивний напрямок збереження свого здоров’я.
До екологічних шпалер відносяться :

рідкі шпалери

— які мають великий асортимент кольорових відтінків, структур. Часно вважають що вони пил накопичують в собі. Так, звісно пил осідає на них як і на інших предметах декору: шторах, тюлі на шафах. Але при правильному підході до чистоти — це вологе прибирання мінімально раз на тиждень — все буде добре;

паперові шпалери

— саме вони відродились і відновлюють репутацію найпоширеніших видів, а тут ще й плюс їх екологічність. Асортимент кольорової гамми може сподобатись для багатьох. Мінус вони виготовляються в маленьких рулонах 0,53*10м. Але великим плюсом і найбільш приємним відчуттям — це їх ціна за рулон.

склотканеві шпалери або склотканинні

— це для любителів експерементів. На нинішньому ринку шпалер вони найбільш витриваліші із всіх! Це шпалери що не горять, не дряпаються, не стираються, витримують дезинфекцію. Служать до 30 років, перефарбовуються, воскуються. Стійкіших шпалер не знайти!

пробкові і бамбукові

– виготовляються із дерева відповідно коркове і бамбукове. Мають обмежене різноманіття в кольорах, але при вдалому поєднанні можна підкреслити певні частини спальні.
Пробкові шпалери можуть прикрасити холодну стіну — надавши їй теплу поверхню.
А бамбукові часто в спальні використовують за ліжком, щоб не пошкоджувати стіну, оскількі мало шпалер можуть витривало служити.

Головне дизайн!

Це другий секретний напрямок вибору.

Найскептичніше із всіх кімнат приглядаються саме до спальні. Тут ми відпочиваємо і спимо, працюємо і читаємо, співаємо і розмовляємо — саме тут один із важливіших приорітетів — наскільки комфортно, наскільки дизайн спальні нас буде надихає.
То які підходять шпалери для спальні?

Однозначна відповідь —

вінілові на паперовій та флізеліновій основі

— вони задовільнять всі вимоги до кольору, текстури, фактури — тут головне знайти ті що душа бажає. А якщо ж немає їх — то створіть їх, роздрукуйте фотошпалери для себе — і насолоджуйтесь в спальні власним витвором мистецтва.

Отже, оздоблення спальні шпалерами — це не просте рішення, часто і довготривале. Але для терплячих воно винагороджується здоровим психічним та тілесним самопочутям. Якщо Вам складно ми зажди радо проконсультуємо з чого варто починати і завжди підтримаємо в пошуку Ваших шпалер. А знайти наш магазин VSE-BUD.com можна за адресою м.Рівне, вул.Млинівська 23.


Leave a Reply