Пробкові шпалери види і розміри.

No comments yet

Де , як і навіщо купувати пробкові шпалери?

Сучасні шпалери мають великий асортимент видів . Велику частку оздоблення беруть на себе і коркові шпалери, завдяки своєму дизайну і властивостям – це вибір багатьох українських родин.

Виготовлення шпалер.

Так, чому саме цей вид шпалер? Це 100% природній продукт, складається із кори пробкового дерева, яке має властивість відновлюватись за 20-30 років, нарощувати нову кору. Це дерево росте в теплому кліматі , найпоширеніше в Португалії, а також в середземноморських країнах. В інших приживається тяжко, тай і не якісний корок вирощується – тому в нашому інтернет-магазині пробкові шпалери привозяться із Португалії – перевірені ! Способи добування пробки не змінились з давніх-давен , а саме якість пробки також вимірюється і віком – тому що дерева 100-200 років мають найякіснішу кору. Лише уявіть , яиким природним творінням Ви будете оздоблювати свою оселю.

Властивості коркових шпалер.

Пробкові шпалери на стіну характеризуються наступними властивостями:
ефектний дизайн –дуже часто використовують в декорування як певних частин стіни так і різні вставки. Використання коркових шпалер в певних частинах примішення – це завжди безпрограшний варіант, оскільки багато виглядає.

шумоізоляційний – використовують в студіях звукозапису, та і від галасливих сусідів теж може допомогти ;
гіпоалергенний та антистатичний – на це звертають увагу люди, які страждають на астму, алергію та ін. Пробкові шпалери являються екологічним, природнім матріалом який забезпечує здорову атмосферу в приміщенні.

тепло – найприємніша властивість , одразу доторкнувшись, погладивши – неможливо відірвати руку, це ніжна кора зачіпає особливі наші відчуття задоволення, безпечності і комфорту, небачена – проте відчутний бархат кори. Зокрема пробкові шпалери дуже часто служать і за утеплююче оздоблення, при будь-якій температурі повітря –вона завди залишається ніжною і теплою.
практична і довговічна – пробкові шпалери купити можна одразу із воскованим покриттям . Цей захис надає можливість довговічній службі та практичному використанні, помити можна , пробкові плити стійкі до агресивного використання.

Види пробкових шпалер

Існує декілька варіантів продажу , звідси і ціна на пробкові шпалери. Перший поширений варіант – це корок в пластинх 30см х 60см. з товщиною в 3-4мм. , в цьому варіанті верхній декоративний шар має лише 1мм , все інше це технічний корок. В другому варіанті – пробкові шпалери продаються в рулонах з різними розмірами . Є варіант декоративної технічної пробки товщиною до 2мм шириною в 1м., продаються і відрізаються по метражу. Вигідно, коли необхідно поклеїти невелику площу, проте асортимент колекцій малий. Найцікавіший це наступний різновид.

Пробкові шпалери в рулонах.

Найсучаснішим видом являються – пробкові шпалери з принтом. Вони продаються в рулонах та мають оригінальний візерунок, що створює 3d ефект на стінах. Розмір одного рулону 50х284х0,08 смціна на пробкові шпалери залежить від обраного виду. Унікальність і стильність з цим новим видом забезпечена разом із теплотою, екологічністю та іншими властивостями.

Де і як можна купити пробкові шпалери.

Отже, якщо подобаються для Вас пробкові шпалери –Ви можте перейти в розділ, щоб обрати колір і вид ,що підходить саме для Вас.
Турбуйтесь про своє здоровя та здоров’я своїх близьких – використовуйте лише екологічні матеріали для ремонту – тоді гарний настрій, затишок , наповнення життєвими силами нададуть Ваші стіни із пробковим покриттям. А купити пробкові шпалери з доставкою по Україні Ви зможете перейшовши в розділ ШПАЛЕРИ ПРОБКОВІ.


Leave a Reply