Кольори шпалер. Правила вибору.

No comments yet

Як обрати колір шпалер?

Які правила вибору?

Всі хто хоч раз в житті задумувався про ремонт – в свою чергу обирав колір. І чи є правила? Насправді, це індивідуальне рішення, всім подобаються свої корьори, відтінки, тематичні візерунки. Тому однозначних правил чи критеріїв конкретних не існує. Можливо, ми розчаруємо багатьох – проте єдине правильне рішення – це в основному керуватись власними відчутями і вподабаннями. А в цій статті ми лише проаналізуємо розширеність кольорової гамми видів шпалер, постараємось надихнути на правильне рішення.

Досить часто ми вирушаємо на пошуки шпалер – не визначившись із тематикою та кольором приміщення. А повірте це важливо і може зєкономити для Вас багато часу і нервів при виборі. В такому напрямку весь пошук розпочинається із слів :”Давайте подивимось, що є, а там будемо обирати колір .” Це і вірно і не вірно водночас. В першу чергу необхідно хоч частково визначитись із вподобаннями і планими на це приміщення, оскільки певний колір сприяє відпочинку, інший навчанню, інший для роботи, а ісуюють кольори які у Вас викликають голод – інші ситність, хоча це більше стосується різних барів та кафе швидкого харчуванння.

В статті як обрати колір шпалер ми розглянемо лише приміщення житлового значення, а в наступних статтях обов’язково поділимось і про нежитлові оформлення, тому підписуйтесь на нас та не пропустіть найнеобхіднішої інфомації!
Найчастіше

колір шпалер для спальні

вибирають теплих заспокійливих кольорів. Це дозволяє відпочити та набратись сил після тяжкого робочого дня. Заспокійливі кольори для кожної людини індивідуальні, проте в основному це бежеві, кремові, зелені, світлі віддтінки блакитного та рожевого та інший. У цих віддтінках є теж певні ньюанси, що впливають на загальний образ і дизайн, оскільки є певний поділ розуміння між натуральними та штучними кольорами. А саме, на увазі, природній бежевий,зелений колір матеріалів що створенні в природі, а існують штучні віддтінки які створенні людиною. Тут увагу необхідно приділити декорації яка буде продовжувати Ваш дизайн приміщення. Дуже важливо поєднувати і відчувати чи підходить це саме для Вас!

Колір шпалер для дитячої кімнати.

Діти – це найцінніше, і для них обирати необхідно найкраще, головна рекоомендація –

екологічні види шпалер.

Саме вони не призведуться до погіршання доров’я, частої втоми і захворювань на астму та ін. Для таких дитячих кімнат обирати необхідно паперові варіанти, склотканинні, пробкові, бамбукові або рідкі види шпалер. За

паперві види шпалер

– це однозначно не достатньо стійкий матеріал, проте різноманітний за кольорами та різноманітними малюнками, що особливо до вподоби малюкам.

Склотканинні шпалери

– це матеріал супер стійкий до пошкоджень, але під фарбування, тому обмежений у візерунках, лише обрана текстура врізноманітнить дизайн. Головне із кольором шпалер – Ви точно зможете обрати бажаний варіант, оскільки в будь-якій студії фарб для Вас створять необхідний віддтінок.

Пробкові та бамбукові шпалери

найкраще підходять для кабінету, коридору, кухні – це стійкі безпечні для здоров’я шпалери, котрі до того ж стійкі до механічних пошкоджень затирань, та вологості. Стосовно кольорів даних видів шпалер – це в основному натуральні відтінки, коричневі світлі або темні відтінки дерева. Всі практично відтворюють свій природній відтінок. Застосовуються в декоруванні і в спальні та ін. приміщень – це практично щоб зберегти надовго свіжість ремонту.

Велика кольорова гамма є у

рідких шпалер

, тут вибір за фактурою і текстурою волокон. В основному це пастельні кольори, що використовуються в кімнатах призначених для відпочинку, чи прийому гостей. Є варіанти і більш насичені – проте їх асортимент не настільки величезний як у

вінілових шпалерах

на паперовій чи флізеліновій основі. Колір – це важливий критерій визначення із видом шпалер – тому лише Ваші вподобання зможуть допомогти у вирішенні питання : ” Який колір шпалер краще обрати?” З асортиментом шпалер і їх кольорів перейдіть в розділ ШПАЛЕРИ.


Leave a Reply