Як наносити рідкі шпалери? Які переваги?

Немає коментарів

Напевно, всі знають що одним з найшвидших способів оновлення помешкання є зміна шпалер. Більшість знають технологію поклейки звичайних шпалер,а от з такими як рідкі, склотканинні, пробкові, бамбукові, паперові, вінілові, фотошпалери виникають певні труднощі. Саме тому вирішили розпочати

майстр клас по нанесенню сучасних шпалер

. І перші в списку у нас ознайомлення із рідкими шпалери.

Чому ми розпочинаємо саме з них ?

По-перше, велика гамма кольорів задовольнить будь-які вимоги дизайну. По-друге, Ви самостійно можете створити свій унікальний вид рідких шпалер. А саме домішати до колір-шовк, блиск та інші декоративні елементи – так можна виділити певну частину стіни, зробити комбінацію, чи нанести візерунок із плавним поєднанням структури.

Вимоги до стіни на яку ми будемо наносити шпалери.

Особливих немає – головне

  • не сипуча поверхня, чиста, рівномірний колір стіни,
  • якщо наносимо світлі види шпалер; якщо стіна містить
  • металеві дерев’яні предмети – обробити їх олійною фарбою.

Перед початком роботи, стіни рекомендовано прогрунтувати – це полегшує процес нанесення, а особливо при використанні грунту із кварцевим піском; немає необхідності закривати вікна, не існує правил стосовно напрямку нанесення,Ви обираєте стіну яка подобається і в перед…

Які інструменти для роботи потрібні при нанесенні ?

Ємність для розмішування шпалер; тертка; при певних роботах необхідно мати: захисну плівку; малярну стрічку, трафарет і губка, якщо плануєте наносити візерунок.

Як приготувати рідкі шпалери до нанесення?

Для початку рекомендуємо ознайомитись із інструкцією. Висипаємо суміш, ретельно перемішуємо, та додаємо воду. Обов’язково дотримуйтесь рекомендованої кількості води. Оскільки збільшення норми води – призводе до рідкої маси, яку буде тяжко нанести, вона буде сповзати, а при зменшеній кількості рідкі шпалери будуть густими і тяжко розтиратимуться, що призведе до великої розхідності матеріалу. І так розмішали із водою – залишаємо мінімум на 2 год., також можна ввечері підготувати суміш, а зранку приступити до роботи всією сім’єю.
Розпочинаємо: беремо певну суміш рідких шпалер і розпочинаємо наносити спочатку на терку, а потім розтираємо на стіні. Тримаємо кут приблизно на великий палець, а в загалом Ви самостійно можете відчути необхідний нахил, щоб створити рівномірну поверхню.

Чи довго висихають ?

До повного висихання приблизно 3 доби – це залежить від температури приміщення та його вологості, можна провітрювати кімнату для пришвидшення висихання.

Майстер-клас по нанесеню рідких шпалер.

Отже, ми переконались що нанести рідкі дуже просто тому ви зможете зекономити на роботі майстрів і разом з родиною провести час. Ремонт – це весело – все залежить від настрою з яким Ви до нього віднесетесь! А переглянути каталог рідких шпалер Ви можете перейшовши в розділ: рідкі шпалери.


Залишити коментар